pieskimarleski@gmail.com

wtorek, 11 grudnia 2012

koniec z hazardem! a może jednak nie?

- tak, tak, koniec.

Założyłam się z Zośką i jej Przyjaciółką.
Wszystko zaczęło się od testu z angielskiego. A właściwie jeszcze wcześniej od innych testów, np. z kształcenia słuchu i dyktanda z polskiego. Po tych sprawdzianach dziewczyny wychodziły i mówiły, że był BAAANAAAŁŁŁ!!! A potem okazywało się, że w dyktandzie co drugie słowo ma błąd ortograficzny, a w teście z kształcenia brak bemola, gdzieś przepadły tetrachordy...
Kiedy wyszły z testu z anglika i chórkiem stwierdziły, że był BANAAALNY!!! powiedziałam, że nie chcę więcej słyszeć tego słowa, bo najpierw tak sobie odpuszczają, a potem.... Na co dziewczyny, że naprawdę była łatwizna (wcale nie taka łatwizna, wiem, bo sama pomagałam Zośce przygotować się do tego testu i wiem, że miała niejakie problemy). Zaproponowałam zakład - jeśli się okaże, że zrobiły błędy - one rysują dla mnie piękne obrazki, a jak się okaże że był banał - ja robię im kolczyki. Aż podskoczyły z radości: "hurra! będziemy miały kolczyki!".

Dostały szóstki. Zero błędów.

Więcej się nie zakładam!!!


 
 
  

 A teraz konkurs dla tych, którzy znają Zośkę, albo konkurs po prostu w strzelanie:

Które kolczyki dla której dziewczyny?
Proszę uzasadnić odpowiedź.
W nagrodę takie same kolczyki w kolorze wybranym przez zwycięzcę!

regulamin konkursu:
Kryteria przyznawania nagród są absolutnie subiektywne i nieustalone z góry. Będę kierować się intuicją i osobistymi upodobaniami, co wcale nie znaczy, że wygra Goga... Upodobania będą dotyczyć czegoś innego - jeszcze nie wiem czego. W ogóle nie wiadomo kto wygra więc zapraszam do konkursu!
Można powiedzieć, że ten konkurs nie ma regulaminu.
Czekam na odpowiedzi w komentarzach do piątku 14 grudnia.
Proszę podpisywać się przynajmniej imieniem lub jakimś rozpoznawalnym dla mnie opisem.
Aha - proszę nie konsultować się z dziewczynkami!!!

5 komentarzy:

 1. Tu Ula z Tbg-u. Moja propozycja brzmi tak:
  Pomarańczowe- Przyjaciółka
  Niebieskie- Zosia
  Pozdrawiam:)
  Czekam na wyniki!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Zabawa na całego. :-) Głosuję tak jak Ula :

  niebieskie dla Zosi,
  pomarańczowe dla Dominiki.

  wpisując imię Przyjaciółki zdradziłam ,że znam obie Panie. I podpytałam Zosię. W ten sposób z Ulą zgarniamy nagrodę. Hurra! Ale, ale ...a jak zostałyśmy wkręcone? :-)
  Czekam na wyniki.

  M.S. Batory

  OdpowiedzUsuń
 3. Aha, czyli jeśli zgarniacie nagrodę we dwie, znaczy po jednym kolczyku dla każdej? ;)))))))) Może to znak - wczoraj Zośka pytała o piratów, ;)))))))

  Czekam nadal na odpowiedzi, bo nie jestem pewna czy są prawidłowe.

  I oczywiście MS Batory złamał regulamin! Prosiłam żeby nie pytać dziewczyn!!! Na szczęście wiem, że Zośka trochę namieszała w podpowiedzi!
  b.

  OdpowiedzUsuń
 4. niebieskie dla zochy bo to troche kolor greckiego morza Wiec to tak moze z sentymentu Przyjaciolki nie znam ale pomaranczowy rozgrzewa i taki troche letni zachod slonca Moze trafilam KTO WIE ?A ja lubie oba te kolory i wlasnie szukalam czapki turkusowej z kwiatami ale niestety -nie ma. ACHA NIE CHCE NAGRODY -CHCE ZEBYS PRZYJECHALA NA SWIETA PA ELA

  OdpowiedzUsuń
 5. A ja obstawiam pomarańczki dla Zosi a niebowe dla koleżanki. Zośki lubią pomarańczowatość, tak mi się wydaje;-)

  OdpowiedzUsuń